Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2545183
11480
419
2db Karlovy Vary füles likőrös pohár, aranyozott porcelán, jelzett, kopott, m:6cm 2545182
11481
419
Karlovy Vary kúrapohár, aranyozott porcelán, jelzett, kopott, m:10cm 2561964
11482
419
Alföldi porcelán virágmintás húsos tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 38×23 cm 2529711
11483
419
2200
Long John tejes kanna, porcelán, jelzett, kopott, m: 17cm 2529720
11484
419
Versaille jelzett matricás porcelán tányér, kopott, d:16cm 2496842
11485
419
4 db Kahla mokkáscsésze aljjal, kopott, jelzett. 2496838
11486
419
Bavaria kézzel porcelán szószostál, jelzett, kopott, 20x14x9cm 2480298
11487
419
Ilmenau mokkás készlet, matricás, jelzett, sérült 2524483
11488
419
Aranyozott porcelán tál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2645808
11489
419
Kalocsai porcelánok, 3 db: mini váza, bonbonier (d: 12 cm), malac, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal 2645720
11490
419
Vegyes porcelán tétel (madár, elefánt, váza, Hévíz emléktálka), közte Aquincumi, kínai, kis kopásnyomokkal 2319230
11491
419
Wood & Son postahivatal mintás porcelán country stílusú teáskanna. Matricás, jelzett, alján hajszál repedéssel 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft