Kalocsai porcelánok, 3 db: mini váza, bonbonier (d: 12 cm), malac, kéz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Kalocsai-porcelanok-3-db-mini-vaza-bonbonier-d-12-cm-malac-kezzel-festett-jelzett-kis-k~II2645808
2645808
11489
419
Leírás: Kalocsai porcelánok, 3 db: mini váza, bonbonier (d: 12 cm), malac, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal
: nagy_andras