Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2461974
11371
419
2 db kínai porcelán fookutya. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7 cm 2531076
11372
419
Zsolnay Kisfaludi Strobl Zsigmond: Fürdőző nő, fehér mázas porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. m:32cm 2526742
11373
419
Johnson Bros. Glenwood angol fajansz leveses tányér szett, 6 db, máz alatti zöld matricás dekorral, cca 1900. Jelzett, kisebb kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 25 cm 2466424
11374
419
Kínai teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, sérült, hiányos 2651026
11375
419
Kuangxi kék-fehér mintás kínai porcelán váza, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2651019
11376
419
Wallendorf porcelán labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2446036
11377
419
Viktoria csehszlovák porcelán váza, irizáló réteggel, matrica: Jean-François Millet: Kalászszedők (1857) című festményével díszítve. Jelzett. Kopott. m: 30cm 2505081
11378
419
Royal Dux porcelán fajdkakas figura, kézzel festett porcelán, apró csorba, jelzett m: 14,5 cm 2476037
11379
419
Epiag Pirkenhammer fedeles díszváza, kobaltkékkel festett porcelán, plasztikus arannyal díszítve, kopott, jelzett, m: 26cm, oldalán babérkoszorúban két keresztbe tett égő fáklya E betűvel körbefogva, amely feltehetően "egyetértésre" utal. 1920-1930 körül. 2650305
11380
419
Alba Iulia porcelán jegesmedve figura. Jelzett, hibátlan m: 10 cm 2649042
11381
419
Cicapár, porcelán figura, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, m: 12,5 cm 2649070
11382
419
Porcelán szószos kiöntő 2 db kanállal. Matricás, jelzés nélkül, kissé kopott, 20x13x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft