Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2606445
11275
419
Hollóházi porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:20 cm 2561968
11276
419
Hollóházi porcelán liba, kézzel festet, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2524490
11277
419
Hollóházi porcelán Eduscho cukortartó doboz, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2647159
11278
419
Hollóházi porcelán váza, Pioneer szarvasi vetőmagüzem és Szarvas címerrel, matricás, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2646533
11279
419
Hollóházi porcelán hattyú, jelzett, nyaka ragasztott, m: 8 cm 2567463
11280
419
4800
Hollóházi áttört bonbonier (illeszkedésénél mázrepedések) és tálka, díszdobozban, jelzett. d:10,5 és 20 cm 2645934
11281
419
Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festetett, kisebb kopásokkal, jelzett,11cm 2645937
11282
419
2db Hollóházi kutya, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m: 14 cm 2645942
11283
419
Vegyes Hollóházi porcelán tétel, pálinkás, bonbonier, hamutál stb, kopásnyomokkal. 2647641
11284
419
Hollóházi virágmintás, matricás porcelán gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 10,5cm 2647677
11285
419
Hollóházi, porcelán tálca, (M.G. Szövetkezetek Területi Szövetsége, Kecskemét) Jelzett, kopásnyomokkal, 21x31cm 2643576
11286
419
Hollóházi porcelán harmonikás fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft