Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2577363
11251
419
3800
Zsolnay virágmintás, bordás, kaspó, kopásnyomokkal, jelzett, d:14cm 2341068
11252
419
Zsolnay virágmintás porcelán mini kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 5,5 cm 2619744
11253
419
32000
Zsolnay eozin mázas váza/korsó, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 30 cm 2644778
11254
419
Zsolnay virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, m: 13 cm 2644776
11255
419
Zsolnay virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, m: 13 cm 2643590
11256
419
Zsolnay porcelán modern váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, belül vízköves, m: 26,5 cm 2643586
11257
419
Zsolnay búzavirág mintás porcelán mini kaspó, d: 5 cm, m: 5,5 cm, jelzett, apró kopásnyomokkal 2651399
11258
419
Zsolnay pirogránit váza, jelzett (Fürtös György terv), Kopásokkal, m: 50 cm, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!! 2630816
11259
419
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopott, 7,5x7,5 cm 2630781
11260
419
Zsolnay virágmintás, bordás, váza, kopásnyomokkal, jelzett, d:15cm 2629351
11261
419
Zsolnay virág mintás váza kézzel festett jelzett hibátlan m:13 cm, d: 16 cm 2630817
11262
419
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: