Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2441042
11203
419
3800
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2647597
11204
419
Herendi porcelán zöld virágmintás kis tálka, 4 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7,8 cm 2578621
11205
419
Herendi zöld virágmintás, 5 személyes süteményes készlet, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. d:17-26cm 2531056
11206
419
Óherendi virág mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, 15×9 cm 2530997
11207
419
Herendi virágmintás fedeles teatartó, kopott, jelzett másod osztály, rózsákon csorba, m:20cm 2531010
11208
419
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, másodosztály, kopásnyomokkal. m:15 cm 2603619
11209
419
Herendi virágmintás áttört porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 2590209
11210
419
Herendi petrezselyem mintás gyufatartó, kopott, jelzett, m:,5,cm 2615762
11211
419
Herendi virág mintás kiöntő kézzel festett jelzett kopásokkal 10x18 cm 2615765
11212
419
Herendi virág mintás húsos tál. kézzel festett jelzett apró kopással, 26 cm 2643555
11213
419
Herendi virágmintás bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, 18x12cm 2647804
11214
419
Óherendi virág mintás váza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:11,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: