Zsolnay vastag tollazott étkészlet, teás készlet, mokkás készlet, pótlás van benne ezért van ami kevésbé aranyozott vagy más forma és jelzés, hiányos, jelzett, kopásnyomokkal.
Zsolnay dísztál, kézzel festett porcelán, öblében aranyozott felirat: "A Magyar Köztársaság centenáriumi felnőtt egyéni teniszbajnoksága az Amstel-kupáért Budapest 1994 Férfi páros II." Jelzett, apró kopásnyomokkal. d:30cm
1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, alján apró máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 10,5 cm