Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2651343
11311
419
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, ragasztott m: 30,5 cm 2651349
11312
419
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, mázhibákkal m:25 cm 2651391
11313
419
2200
Hollóházi porcelán kislány madárral, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2651952
11314
419
Hollóházi porcelán váza hortenzia és pillangó dekorral, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2651956
11315
419
Hollóházi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, mázhibákkal, m: 30 cm 2651955
11316
419
4800
Hollóházi virág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 2651987
11317
419
Hollóházi hölgy legyezővel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2651985
11318
419
Hollóházi virágmintás porcelán váza. Matricás, jelzett, kopott, m: 18 cm 2651984
11319
419
Hollóházi virágmintás porcelán váza. Matricás, jelzett, kopott, m: 26 cm 2651983
11320
419
Hollóházi virágmintás porcelán váza. Matricás, jelzett, kopott, m: 26 cm 2651978
11321
419
Hollóházi kanalasgém pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm 2650300
11322
419
Hollóházi porcelán ,,Seherezádé", kézzel festett, jelzett, kopott, karján apró vaspötty, m: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft