Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2644599
11287
419
Hollóházi, Kőbányai. Hamutál, bonbonier, Budapest címerrel, kopott, jelzett. d: 10x16cm 2645933
11288
419
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 13 cm 2645901
11289
419
Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 25 cm 2645900
11290
419
Hollóházi kutya. Kézzel festett porcelán. Kopott. jelzett. m: 12 cm 2645899
11291
419
Hollóházi porcelán hegedűs fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 2645898
11292
419
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2645897
11293
419
Hollóházi táncoló lány pár. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással m: 19 cm 2645894
11294
419
Hollóházi matyó népviseletes pár. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm, 11 cm 2645668
11295
419
4 db Hollóházi bonbonier, matricás porcelán, jelzett, vegyes méretben, kopásnyomokkal, 2649317
11296
419
Holland fajansz tányéralátét, festett, kopásokkal, jelzett, d: 20 cm 2648608
11297
419
Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23 cm 2648609
11298
419
Hollóházi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft