Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2643585
11407
419
Porcelán szarvas, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2643593
11408
419
Wallendorf porcelán petróleum lámpa, burával, jelzett, matricás, hibátlan, m:50 cm 2643834
11409
419
2 db Kis méretű japán satsuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzett, kopott, mázrepedéssel 10-15 cm 2644205
11411
419
Colditz NDK porcelán teás csésze. Kézzel festett, kis kopásokkal. Jelzett. 2644201
11412
419
Szecessziós stílusú porcelán váza, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m: 23 cm 2644199
11413
419
Bavaria német teáscsésze, matricás jelzett, 1940 körül. 2644198
11414
419
Cseh Altwien reggeliző készlet, porcelán, jelzett, kopott. 2644197
11415
419
Jelzés nélkül porcelán teás csésze. Kézzel festett, kis kopásokkal. 2644204
11416
419
3 db Bavaria Schumann Arzberg áttört szélű, virágmintás porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10-17 cm 2645172
11417
419
2db Apátfalva jelzett népi tányér, kézzel festett cserép, kopott, mázrepedésekkel, repedésekkel, kopott, d:23cm 2543088
11418
419
2db porcelán tálka, jelzett, kopott, d: 13 és 15 cm. 2611102
11419
419
Johannes 80 von der erlau sörös korsó, porcelán, jelzés nélkül, m:12,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft