Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2645904
11395
419
Trombitás fiú, kézzel festett német porcelán figura. Sérült, m:20 cm 2645906
11396
419
Szovjet porcelán figura kutya kecske vadászat. Aranyozott, kézzel festett porcelán, hibátlan, m:13cm. KIEV USSR 1970-es évek / Soviet Porcelain Figurine Dog Goat Hunt Gilding KIEV USSR 1970s . 2645907
11397
419
3db porcelán bonbonier, jelzettek (Thomas Ivory stb.) Kopásnyomokkal. D: 6-9cm 2645908
11398
419
4 db porcelán váza, részben jelzett Zsolnay, Hollóházi, egyik sérült, többi kopásnyomokkal. M: 11-18cm 2645909
11399
419
Vegyes porcelán állatfigura tétel, részben jelzett, Hollóházi stb. Kopásnyomokkal, m: 6x14 cm (11db) 2645910
11400
419
4800
Vegyes porcelán tétel, bonbonier, tálka, stb. részben jelzett, Hollóházi, Edelstein, Herendi. Kopásnyomokkal. (6db) 2645911
11401
419
Vegyes 3 darabos porcelán tétel, részben jelzett, hollóházi, Zsolnay, stb. Kopásnyomokkal. M: 8-18cm 2647660
11402
419
Edelstein porcelán szószos tálka. Jelzett, kopásokkal- 24x16 cm 2647683
11403
419
Kínai teáscsésze, porcelán, jelzett, kopott, 6 db. 2647686
11404
419
4800
Aranyozott, porcelán, bonbonier, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 12 cm 2647736
11405
419
Hummel/Goebel trombitás angyalka, kézzel festett fajansz, jelzés nélkül, sérült , m: 6cm 2643560
11406
419
Sitzendorf porcelán asztali óra, Weimar quartz működő óraszerkezettel, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft