Vegyes porcelán állatfigura tétel, részben jelzett, Hollóházi stb. Kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Vegyes-porcelan-allatfigura-tetel-reszben-jelzett-Hollohazi-stb-Kopasnyomokkal-m-6x14-cm~II2645909
2645909
11399
419
Leírás: Vegyes porcelán állatfigura tétel, részben jelzett, Hollóházi stb. Kopásnyomokkal, m: 6x14 cm (11db)
: nagy_andras