Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2611100
11420
419
Schedel Bavaria porcelán söröskorsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:13cm 2616056
11421
419
5 db klf porcelán figura, klf állapotban 2612959
11422
419
4 db porcelán dísztányér, festmények reprodukciójával, keretben, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19cm 2616446
11423
419
Goebel kerámia karácsonyfadísz kézzel festett jelzett hibátlan 7cm 2616448
11424
419
Hutschenreuter porcleán tál. Februar. Limitált szériás, Jelzett, hibátlan. 23 cm 2619888
11425
419
Limoges porcelán díszváza, fém rátéttel, kopott, jelzett, m: 32cm 2619885
11426
419
Elisabethan Staffordshire angol dísztányér, matricás porcelán, falra nem akasztható, kopott, jelzett, d: 27cm 2531155
11427
419
2 db Gorodnicki porcelán kiöntő, 2 db. Retró Szovjet Matricás, jelzett, kis kopással, 12, 18 cm 2531129
11428
419
Wade English life teapots angol teás kanna rajzokkal. Matricás jelzett, hibátlan 13 cm 2517538
11429
419
Augarten osztrák díszváza, eredeti dobozában, porcelán, jelzett, m: 15,5cm 2603024
11430
419
Holland dísztál boci motívummal, jelzett, kopott, d:24cm 2603021
11431
419
Bareuther bavaria német retró teáscsésze, matricás jelzett, 1970 körül. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft