Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2650302
11323
419
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, hibátlan. m: 21 cm 2650304
11324
419
Hollóházi porcelán páva, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 20x10 cm 2651992
11325
419
Aquincum Balaton mintás bonbonier. Matricás, jelzett, hibátlan d: 10 cm 2651392
11326
419
Aquincum fiú. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 15 cm 2651387
11327
419
Aquincumi porcelán matyó fiú, kézzel festett, jelzett, festékkopással, m: 25 cm 2651385
11328
419
Aquincum csikós, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2648396
11329
419
Aquincum Balaton mintás tálka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 6 cm 2648349
11330
419
Aquincumi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm. 2648615
11331
419
Aquincum porcelán akt szobor. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 23 cm 2645905
11332
419
Aquincumi tacskó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, h:10,5 cm 2583250
11333
419
500
Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, m: 7 cm, h:11 cm 2647687
11334
419
Aquincum bonbonier, Szeged, porcelán, kopásnyomokkal, belsejében tűzrepedés, jelzett. D: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft