Herendi virágmintás fedeles teatartó, kopott, jelzett másod osztály, r... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-viragmintas-fedeles-teatarto-kopott-jelzett-masod-osztaly-rozsakon-csorba-m20cm~II2530997
2530997
11207
419
Leírás: Herendi virágmintás fedeles teatartó, kopott, jelzett másod osztály, rózsákon csorba, m:20cm
: karap_norbert