Teáskanna, cukortartó és tejkiöntő, 6 db csésze, porcelán, jelzett, er... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Teaskanna-cukortarto-es-tejkionto-6-db-csesze-porcelan-jelzett-erosen-kopott~II2651415
2651415
11386
419
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Teáskanna, cukortartó és tejkiöntő, 6 db csésze, porcelán, jelzett, erősen kopott.
: nagy_andras