Porcelán Tételek száma: 309
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2623630
11119
417
550000
Herendi Viktória (8400/VBO) monumentális mintás áttört porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan!!!, d: 52 cm (gyűjtői darab) 2623631
11120
417
550000
Herendi Rothschild (8400/RO) monumentális mintás áttört porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan!!!, d: 51 cm (gyűjtői darab) 2623632
11121
417
360000
Herendi Viktória mintás óriás padló váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 49,5 cm 2623634
11122
417
360000
Herendi Viktória mintás óriás padló váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 52 cm 2623643
11123
417
220000
Herendi CFR Fruits / gyümölcs mintás leveses tál, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 30x20x23cm 2623636
11124
417
180000
Herendi Viktória mintás óriás lámpatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 39 cm 2623638
11125
417
140000
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm 2623639
11126
417
46000
Herendi ötágú gyertyatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:47,5cm 2623651
11127
417
70000
Herendi / Óherendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott, gyárilag ferdén készítették. m: 23 cm 2623521
11128
417
30000
Herendi kosár nyomott zöld-arany festett, 5 személyes süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19-33 cm 2409543
11129
417
26000
Óherendi, Herendi Viktória mintás nagy tál, pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 41x31 cm 2623580
11130
417
Herendi Windsor mintás óriás, tojás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17x11x11 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft