Porcelán

Tételek száma: 309

Herendi Viktória (8400/VBO) monumentális mintás áttört porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan!!!, d: 52 cm (gyűjtői darab)
11119.

Törölve
Herendi Rothschild (8400/RO) monumentális mintás áttört porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan!!!, d: 51 cm (gyűjtői darab)
11120.

Törölve
Herendi Viktória mintás óriás padló váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 49,5 cm
11121.

Törölve
Herendi Viktória mintás óriás padló váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 52 cm
11122.

Törölve
Herendi CFR Fruits / gyümölcs mintás leveses tál, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 30x20x23cm
11123.

Törölve
Herendi Viktória mintás óriás lámpatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 39 cm
11124.

Törölve
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm
11125.

Törölve
Herendi ötágú gyertyatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:47,5cm
11126.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Herendi / Óherendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott, gyárilag ferdén készítették. m: 23 cm
11127.

Törölve
Herendi kosár nyomott zöld-arany festett, 5 személyes süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19-33 cm
11128.

Törölve
11129.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Herendi Windsor mintás óriás, tojás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17x11x11
11130.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft