Herendi / Óherendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-Oherendi-viragmintas-vaza-Kezzel-festett-jelzett-kopott-gyarilag-ferden-keszi~II2623651
2623651
11127
417
70000
Kikiáltási ár:
70 000 Ft 189,19 EUR , 205,88 USD
Leírás: Herendi / Óherendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopott, gyárilag ferdén készítették. m: 23 cm