Porcelán Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2613139
11302
416
4800
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 9 cm, m: 9 cm 2613141
11303
416
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett tálka és hamutál. Matricás, jelzett, kopott. 12x14 cm, d: 10cm 2622426
11304
416
Jurcsák László által tervezett Hollóházi porcelán hamutál és bonbonier, kopott, jelzett, 15x9cm 2622429
11305
416
3800
Hollóházi Jurcsák László által tervezett dekorral díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m:17 cm 2590715
11306
416
3800
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján gyártás technológiai alátámasztás nyomok, ezért bizonyos helyeken mázhiány. m: 29 cm 2590134
11307
416
Hollóházi porcelán bohócpár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 22 cm 2615772
11308
416
Hollóházi hiányos mokkás készlet kézzel festett jelzett kis kopásokkal 2618671
11309
416
Hollóházi porcelán térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, ragasztásnyommal, m: 30 cm 2592415
11310
416
Hollóháza kerámia fonott tálka, virágmintával, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, lepattanásokkal, 19,5x24,5 cm 2592989
11311
416
Hollóháza jelzett népi dísztányér, kézzel festett cserép, kopott, mázrepedésekkel, d:23cm 2461284
11312
416
Hollóházi váza és bonbonierre, részben jelzett, kopott, m: 18cm, 9x7,5x3,5cm 2613174
11313
416
Hollóházi gém kézzel festett, jelzett hibátlan 20cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft