Porcelán Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2592980
11276
416
Zsolnay birkózó medvék, kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 31 cm 2592983
11277
416
Zsolnay porcelán boxer kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2566718
11278
416
Zsolnay csellózó fiú, jelzett, kopott, sérült, m:21cm 2577332
11279
416
2db Zsolnay teáscsésze, matricás porcelán, kopott, jelzett, m:7cm, d:16cm 2577363
11280
416
3800
Zsolnay virágmintás, bordás, kaspó, kopásnyomokkal, jelzett, d:14cm 2576469
11281
416
Zsolnay fedeles kiöntő, matricás, jelzett, kopásokkal, a fedélen tűzrepedéssel. m: 18 cm 2576474
11282
416
Zsolnay fűszertartó, salátás tál (hajszál mázrepedés), sültestál, matricás, jelzett, kopásokkal. 2582673
11283
416
Zsolnay butykos, népi mintával, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm 2612583
11284
416
Zsolnay porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm Sinkó István terv. 2610866
11285
416
Zsolnay virág mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, erősen kopott d: 15 cm, m: 4 cm 2618798
11286
416
2 db Zsolnay virág mintás porcelán tálka és kis kaspó 6 cm, 12 cm 2618800
11287
416
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier kézzel festett jelzett hibátlan 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft