Porcelán Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2421102
11216
416
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm 2590209
11217
416
Herendi petrezselyem mintás gyufatartó, kopott, jelzett, m:,5,cm 2590208
11218
416
Herendi petrezselyem mintás leveles tálka, jelzett, kopott, 15x9cm 2595474
11219
416
Herendi virág mintás levél formájú kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 24x21 cm 2613158
11220
416
Herendi III. oszt. és I. osztály Tálka és gyufatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, d:9,5cm, m:4cm 2616491
11221
416
Herendi porcelán váza aranyozott díszítéssel kézzel festett jelzett minimális kopással 10 cm 2532782
11222
416
Herendi hecsedli mintás váza, m: 20 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopásnyomokkal. 2622458
11223
416
Herendi virágmintás szív alakú, rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, h:14 cm, m:11 cm 2622440
11224
416
Herendi hortenzia mintás tojás formájú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopott. d:12 cm 2621753
11225
416
Herendi fácános porcelán lámpa, búrával, sérült, ragasztott, jelzett, m: 33cm 2615762
11226
416
Herendi virág mintás kiöntő kézzel festett jelzett kopásokkal 10x18 cm 2615765
11227
416
Herendi virág mintás húsos tál. kézzel festett jelzett apró kopással, 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft