Porcelán Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2346588
11240
416
Herendi porcelán fehér mázas és biszkvit Beethoven büszt, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2575720
11241
416
Herendi liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x11 cm 2575833
11242
416
Herendi pillangó levélen. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 8x8 cm 2609640
11243
416
Herendi mini (újévi) harmonikázó malac. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 4x2,5 cm 2622448
11244
416
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7,5x8,5 cm 2615250
11245
416
Herendi papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 11 cm 2391700
11246
416
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, egy csészealj hiányzik 2395342
11247
416
Zsolnay virág mintás húsos tál, porcelán, jelzett, matricás, karcos h: 35,5 cm 2621255
11248
416
28000
Zsolnay eozin mázas akt szobor, jelzett, hibátlan, m: 25cm 2619801
11249
416
36000
Zsolnay eozin mázas, vaddisznós névjegytartó, jelzett, 1930 körül, restaurált!, 12x16cm 2619742
11250
416
30000
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm 2619740
11251
416
Zsolnay mosó lányok, szecessziós stílusú, eozin mázas váza. Jelzett, hibátlan. M: 16,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft