Porcelán Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2615766
11228
416
Herendi virág mintás süteményes tál, kézzel festett jelzés nélkül, hibátlan 29 cm 2412674
11229
416
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm, d: 14 cm 2615761
11230
416
Herendi virág mintás kaspó kézzel festett jelzett hibátlan 7,5 cm 2363346
11231
416
50000
Herendi régi, Eton mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, egy csészén két aljon hajszálrepedéssel, kanna fedelén lepattanással. 2363387
11232
416
160000
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2532783
11233
416
Herendi hecsedli mintás váza, m: 14 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopásnyomokkal. 2395480
11234
416
55000
Herendi zöld virág mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, kopott. 2612874
11235
416
28000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 2575595
11236
416
26000
Herendi porcelán Déryné (Déry Istvánné Széppataki Róza (1793-1872), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm. az első magyar opera-énekesnő, a vándorszínészet korának legnépszerűbb színésznője. Legnagyobb sikereit énekes szubrettként aratta. 2592571
11237
416
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, ujja javított, m: 31 cm 2549522
11238
416
24000
Herendi porcelán harmonikázó fiú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm 2532498
11239
416
22000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft