Porcelán Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2610123
11203
416
Herendi Rotschild mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett,egészen apró kopásnyomokkal, d: 8 cm 2609642
11204
416
3800
2db, Herendi Rothschild-mintás, kézzel festett, aranyozott, jelzett, kerek és szív alakú tálka, apró kopásokkal, d:10-10,5cm 2615763
11205
416
Herendi Rotschild mintás bőségszaru kézzel festett jelzett hibátlan 15 cm 2615764
11206
416
22000
Herendi Rotschild mintás áttört kínáló tál. kézzel festett jelzett hibátlan 23x17 cm 2592598
11207
416
600
Herendi kis tálka kézzel festett jelzett hibátlan d:7cm 2409536
11208
416
2 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzettek, egyiken apró lepattanás, másikon kis kopás. 2512862
11209
416
Herendi Balaton litofán (fény felé tartandó) dísztányér. Fehér és biszkvit mázas, Jelzés nélkül, hibátlan. d: 22 cm 2575750
11210
416
Herendi porcleán kagyló formájú, virág mintás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22x24 cm 2575906
11211
416
Herendi virág mintás fűszertartó, kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 31 cm 2575901
11212
416
Herendi porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal d: 12 cm 2395461
11214
416
Herendi Terus Rust (TSHH) bonboniere, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással , javított 12x9,5 cm 2337952
11215
416
Herendi Waldstein mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 28,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft