Porcelán Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2546752
11191
416
Herendi Viktória mintás, háncs nyomott váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 15cm 2590203
11192
416
5500
Herendi Viktória mintás hamutál, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d:16cm 2590213
11193
416
4800
Herendi Viktória mintás fonott kosárka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:13cm 2590206
11194
416
6500
Herendi Viktória mintás rózsás bonbonier, kézzel festett porcelán, apró lepattanások a rózsán, jelzett, m:8cm, d:7,5cm 2590204
11195
416
Herendi Viktória mintás körmös váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m:10cm 2622453
11196
416
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm 2622446
11197
416
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan. d:10 cm 2461265
11198
416
5500
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázrepedéssel 15x8,5 cm 2622442
11199
416
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2363366
11200
416
40000
Herendi régi, Eton mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, a teáskanna sérült, hiányos 2615767
11201
416
2 db Herendi Viktória mintás vázácska. kézzel festett jelzett minimális kopással. hibátlan 7, 8 cm 2615251
11202
416
Herendi Viktória mintás porcelán cipő, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10×4×5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft