Porcelán Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2619650
11314
416
Hollóházi "art deco" kakas. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm 2619649
11315
416
Hollóházi gém kézzel festett, jelzett hibátlan 20cm 2612582
11316
416
Hollóházi kislány a babájával, jelzett, kopásnyomokkal, m:14 cm 2485799
11317
416
Hollóházi porcelán korsó H.B.m. Tanácsi Építőipari Vállalat. dekorral. m: 14 cm 2622976
11318
416
Hollóházi porcelán tálka. Matricás, jelzett, kis kopással. Falusi dolgozók járási Spartakiádja. 7-7 cm 2524379
11319
416
Hollóházi viza pár, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 23 cm 2558060
11320
416
2db Hollóháza jelzett népi dísztányér, kézzel festett porccelán, kopott, mázlepattanásokkal, d:23cm 2592401
11321
416
Hollóházi porcelán hal 2db, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 7,5-10 cm 2563846
11322
416
Hollóházi 3 ágú gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2563838
11323
416
22000
Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan. 2575786
11324
416
Hollóházi virág mintás dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 9x7x4 cm 2386913
11325
416
Hollóházi porcelán bonbonniere. Aranyozott, jelzett, hibátlan. d: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft