Hollóházi porcelán hal 2db, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 7,5-10... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-porcelan-hal-2db-kezzel-festett-jelzett-kopott-m-7-5-10-cm~II2592401
2592401
11321
416
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: Hollóházi porcelán hal 2db, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 7,5-10 cm
: karap_norbert