Porcelán Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2619744
11252
416
32000
Zsolnay eozin mázas váza/korsó, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 30 cm 2619745
11253
416
32000
Zsolnay áttört váza, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:26 cm 2613771
11254
416
Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), minimális kopással, m: 30 cm 2526410
11255
416
Zsolnay korsós fiú. Eozinmázas porcelán fajansz, jelzett, 1930 körül, sérült, javított. m: 20 cm 2615768
11256
416
Zsolnay virág mintás váza kézzel festett jelzett (Dezsőné) hibátlan 27 cm 2419221
11257
416
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet, 6 személyes, kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, néhány kisebb mázrepedéssel. 2377614
11258
416
24000
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 2412677
11259
416
Zsolnay pillangó mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 10,5x10,5x6cm 2392378
11260
416
Zsolnay porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal, a kiöntő teteje hiányzik 2620388
11261
416
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 12,5cm 2620338
11262
416
Zsolnay virág mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 30 cm 2620340
11263
416
Zsolnay virág mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft