Porcelán Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2613155
11288
416
Zsolnay búgócsigás kislány, fehér mázas porcelán, jelzett, apró kopásokkal, m: 12 cm 2613156
11289
416
Zsolnay mászó kislány, fehér mázas porcelán, jelzett, apró kopásokkal, m: 10 cm 2613175
11290
416
cca 1930 Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), apró mázhibával, m: 13 cm 2395374
11291
416
Zsolnay Pompadour III. süteményes készlet, matricás, jelzett, apró mázhiba, d:21,5 cm, d:29,5 cm 2395387
11292
416
Zsolnay virág mintás bonboniere, matricás, porcelán, jelzett, kopott, m: 4cm 2616450
11293
416
4 db Zsolnay virág mintás levese tányér. Matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 23 cm 2621923
11294
416
Zsolnay vízhordó fiú. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 21 cm 2621927
11295
416
Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), egy lepattanással, m:19 cm, h:19 cm 2386384
11296
416
Zsolnay virágmintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kis foltokkal. 12x8,5 cm 2615769
11298
416
Zsolnay virág mintás kaspó kézzel festett jelzett sérült, hiányos d: 11 cm 2613033
11300
416
Jurcsák László által tervezett Hollóházi jelzett porcelán váza, kopásnyomokkal, m:23,5cm 2586453
11301
416
Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonbonniere. Jelzett, hibátlan. d: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft