Porcelán Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2377613
11326
416
Hollóházi retro mokkás készlet egy csésze hiánnyal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2564637
11327
416
Hollóházi porcelán madaras váza, matricás, jelzés nélkül, kopott, m: 33 cm 2586442
11328
416
Hollóházi virág mintás tojás bonboniere, jelzett, belsején lepattanás, 15x10cm 2579730
11329
416
Drasche (Kispest) olvasó fiú porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 2592402
11330
416
Drasche porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2453882
11331
416
Drasche váza. Matricázott porcelán, jelzett, csorba m: 15cm 2422029
11332
416
Drasche bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 10,5 cm 2619651
11333
416
Drasche / Kispest porcelán kottát olvasó lány, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 18 cm 2613154
11334
416
Drasche / Kispest Ludas Matyi, fehér mázas porcelán, jelzett, apró kopásokkal, m: 17,5 cm 2575592
11335
416
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, apró kopás. m: 22 cm 2612581
11336
416
Aquincum szánkózó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 12cm (terv: 1960 Káldor Aurél) 2612579
11337
416
Aquincum kisfiú hóemberrel, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 16cm (terv: 1966 Ősz Szabó Antónia) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft