Porcelán Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2612535
11362
416
Fischer Ignác fajansz tál a ,,magyar népviseletek" sorozatból. Máz alatti matricás,. Jelzett, kevés kopással, apró csorba restaurálással. D: 20,5 cm 2612620
11363
416
Unterweissbach porcelán nő, kézzel festett, jelzett, sérült, m:24 cm (terv: Kurt Steiner) 2533012
11364
416
15000
Osztrák fajansz kaspó, plasztikus rózsákkal, jelzett, sérült, m:22cm 2575504
11365
416
Wedgewood angol fekete camea porcelán váza, jelzett, hibátlan, m:13,5cm 2622731
11366
416
Schierholz pporcelán kínáló puttókkal. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. d:24 cm 2532494
11367
416
Bakos Éva falikar, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m:20cm 2412772
11368
416
Limoges - Maxim francia porcelán dísz tál. Matricás, jelzett, hibátlan. díszdobozban d: 21 cm 2421308
11369
416
Antik porcelán hat személyes süteményes készlet. Áttört, kézzel festett, jelzés nélkül. Egy tányér ragasztott. d: 18 cm, d. 26 cm 2569052
11370
416
Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm 2592516
11371
416
Viktória jelzett tálca, mitológia jelenetes, irizáló, matricás porcelán tálca, kopott, 44x24cm 2592495
11372
416
La S. Marco olasz süteményes készlet, halas motívummal, matricás porcelán jelzett, kopásnyomokkal d:19-34cm 2592493
11373
416
Boch belga díszváza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m:28cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft