Porcelán Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2616451
11423
416
Wallendorf porcelán váza és bonbonniere szett sárkányos dekorral. Kézzel festett, jelzett , hibátlan. m:13 cm, d: 11 cm 2616495
11424
416
Boch belga nagyméretű porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 38 cm 2612970
11425
416
Goebel kutya, kézzel festett fajansz, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2612966
11426
416
Goebel madár, bisquit, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 2612965
11427
416
Goebel madár, kézzel festett fajansz, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 2505738
11428
416
Fischer & Mieg, Pirkenhammer cicás kaspó. Kézzel festett, jelzett, restaurált, sérült. d: 13 cm, m: 15 cm 2612963
11429
416
3db porcelán dísztányér, festmények reprodukciójával, keretben, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19cm 2613157
11430
416
Kislány bárányokkal, kézzel festett porcelán, jelzett, m:19,5 2532791
11431
416
Aquincum fürdőző nő, jelzett, kopott, m: 22cm 2592979
11432
416
Csef bab tartó, porcelán, jelzett, m:21cm 2566682
11433
416
Francia kínálótál, jelzett, kopásnyomokkal, d:30cm 2532742
11434
416
Sylvac angol porcelán kutya, jelzett, kopott, m: 28cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft