Herendi mini (újévi) harmonikázó malac. Kézzel festett, jelzett, kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-mini-ujevi-harmonikazo-malac-Kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-apro-lepatt~II2609640
2609640
11243
416
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Herendi mini (újévi) harmonikázó malac. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 4x2,5 cm