Herendi porcelán váza aranyozott díszítéssel kézzel festett jelzett mi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-vaza-aranyozott-diszitessel-kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-10-cm~II2616491
2616491
11221
416
Leírás: Herendi porcelán váza aranyozott díszítéssel kézzel festett jelzett minimális kopással 10 cm
: karap_norbert