Porcelán Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2433206
11182
413
6500
Herendi petrezselyem mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, jelzett, lepattanással a rózsán. d: 11, m: 10 cm 2441042
11183
413
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2542669
11184
413
Zsolnay 6 személyes teáskészlet, aranyozott díszítéssel, kopott, jelzett. 2576616
11185
413
Zsolnay porcelán 10 személyes teás készlet tejkiöntő nélkül + 2 aljjal. Matricás, jelzett, kopásokkal. 2581468
11186
413
Zsolnay étkészlet 3x6 db tányér. Kézzel festett, jelzett, egy két minimális kopással 2522589
11187
413
Zsolnay 6 db mokkás csésze aljjal, 1 db mokkás kiöntő. Mázalatti kobaltkékkel festett virágok, máz feletti aranyozással, jelzett, kopásnyomokkal, pár csorbával. 2581473
11188
413
50000
Zsolnay hat személyes komplett étkészlet. Matricás, jelzett, egy két minimális kopással, részben eredeti dobozában 2413348
11189
413
Zsolnay virágmintás 4 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 2577154
11190
413
Vegyes hiányos Zsolnay étkészlet, matricás porcelán, kopott, jelzett. 2524389
11191
413
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hiányos (csak 5 személyes), kopásokkal. 2577331
11192
413
2db Zsolnay pöttyös bögre, kopott, jelzett, m:9cm 2545252
11193
413
Zsolnay nagyméretű bögre, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, m:10cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft