Porcelán Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2582819
11207
413
Zsolnay virág mintás váza és kaspó. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel m:13 cm, d:14cm 2582227
11208
413
Zsolnay virág mintás váza. kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26,5 cm 2579809
11209
413
Zsolnay tálka, BM Korvin Ottó Kórház 1949-1969 aranyozott felirattal, porcelán, kopásnyomokkal, 9x13cm 2582788
11210
413
Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal.10x10 cm 2441541
11211
413
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopottas, 10,5x10,5x6cm 2341068
11212
413
Zsolnay virágmintás porcelán mini kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 5,5 cm 2553916
11214
413
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopott, 7,5x7,5 cm 2580921
11215
413
Zsolnay pillangó mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm 2580741
11216
413
Zsolnay eozin váza, repedt, jelzett, m:16,5cm 2579430
11217
413
Zsolnay virágmintás, matricás porcelán kaspó, m:5,5cm 2575612
11218
413
3800
Zsolnay pillangó mintás porcelán dobozka és tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm, 12x8 cm 2575839
11219
413
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft