Porcelán Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2583256
11158
413
Herendi 1942 lepke a virágon, kézzel festett, jelzett, egyik szirom letörve, m: 12 cm 2578089
11159
413
Herendi porcelán nyuszi. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1946 + benyomott jelzés), kis kopással, 15x7,5x10,5 cm 2578176
11160
413
Herendi virágmintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940 + benyomott jelzés), sérüléssel, kisebb kopásnyomokkal, 12x8x4,5 cm 2518417
11161
413
24000
Herendi ZOVA mintás váza, jelzett, kopott, talpán csorba és ragasztás. m: 33cm 2580912
11162
413
Herendi, Óherendi porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 11 cm 2577544
11163
413
38000
Herendi Apponyi mintás porcelán óra quartz óraszerkezettel és aranyozott lábakkal hibátlan állapotban. 15x24x5cm 2583140
11164
413
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2582244
11165
413
Herendi paradicsom madaras mintás süteményes tányér 4db, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d: 15 cm 2582097
11166
413
Herendi virág és népi mintás cigaretta tartó, kézzel festett porcelán, jelzett, egyiken: Terv festés: K. Holéczy, repedéssel, kopott, m:6cm 2584454
11167
413
Herendi 1942 kínai fugura, csikknyomó, kézzel festett kerámia, csorba, jelzett, m:5cm 2575906
11168
413
Herendi virág mintás fűszertartó, kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 31 cm 2575901
11169
413
Herendi porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal d: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft