Herendi porcelán nyuszi. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1946... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-nyuszi-Kezzel-festett-jelzett-Herend-Hungaria-1946-plus-benyomott-jelzes-kis-k~II2578089
2578089
11159
413
Leírás: Herendi porcelán nyuszi. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1946 + benyomott jelzés), kis kopással, 15x7,5x10,5 cm
: karap_norbert