Porcelán Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2585208
11133
413
Herendi Erkel Ferenc mellszobor, fehér mázas, jelzett, (Tervező:Jenő Hanzély (1919-2000) hibátlan. 23 cm 2575841
11134
413
Herendi Kleopátra, fehér mázas, jelzett (csak mélynyomás), hibátlan, m:25 cm 2575692
11135
413
Herendi Léda és a hattyú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9,5 cm 2580844
11136
413
Herendi 1943 igazmondó juhász, kézzel festett porcelán, jelzett, ragasztott, m:10cm. 2583261
11137
413
Herendi szunnyadó fiú csigával, kézzel festett, jelzett, csiga csápjai letörve, m: 9 cm 2577920
11138
413
Herendi baltás fiú, fehér mázas, benyomott jelzéssel, kisebb repedéssel, m: 15 cm 2574749
11139
413
Herendi Viktória mintás, fonott kosár nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:16, d:16cm 2561176
11140
413
Herendi Viktória mintás porcleán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, rózsán hiányok. d: 12 m 2575824
11141
413
2 db Herendi Viktória bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7x7x8 cm 2584339
11142
413
Herendi Viktória mintás füles tálka, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 16x9cm 2584334
11143
413
Herendi Viktória mintás nagy méretű tojás bonboniere, jelzett, hibátlan, 17x12x11 cm 2575713
11144
413
2 db Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft