Porcelán Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2577538
11232
413
Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonboniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 12 cm. 2581463
11233
413
40000
Hollóházi Erika porcelán étkészlet. 6 személyes, kézzel festett, jelzett, egy két minimális kopással. 2578465
11234
413
Hollóházi ibolya mintás 6 személydes teáskészlet, matricás porcelán, egy apró lepattanás a csészén, jelzett. 2575649
11235
413
Hollóházi MALÉV szignós virág mintás kávés szett dobozban, matricás porcelán, jelzett, hibátlan. 2582858
11236
413
3db Hollóházi falitál, 1db Apátfalvi tál, kézzel festett porcelán, mázrepedésekkel, kopott, csorba, jelzett d:19-24 cm 2558060
11237
413
2db Hollóháza jelzett népi dísztányér, kézzel festett porccelán, kopott, mázlepattanásokkal, d:23cm 2498704
11238
413
3 db Hollóházi porcelán sörös korsó fém tetővel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2577176
11239
413
Hollóházi fajansz bonbonnier, jelzett, kopott, tűzrepedésekkel, d:10cm 2583142
11240
413
Népi motívumos Hollóházi porcelán butykos, matricás, jelzett (kopott, de kivehető), apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 2576024
11241
413
Hollóházi Mélyépterv tolltartó tálka h:22cm, angyalka, m:8,5cm, kopott, jelzett. 2575647
11242
413
Hollóházi pálinkás készlez dobozban, matricás porcelán, jelzett, hibátlan. 2578421
11243
413
Hollóházi porcelán görög mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kevés kopással. m:21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft