Porcelán Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2561486
11328
413
Capodimonte rózsák. Kézzel festett, jelzett, sérült. m:5 cm 2582817
11329
413
Rosenthal porcelán váza, matricás, jelzéssel, apró kopásokkal, m: 14 cm 2582823
11330
413
Arzberg porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan m: 24 cm 2582839
11331
413
4db Jingdezhen Kína, fedeles teás bögre, kézzel festett porcelán. jelzett, kopásnyomokkal m: 14cm 2582844
11332
413
3db leveses csésze, kézzel festett porcelán, mázrepedésekkel, kopott, csorba, jelzés nélkül, d:13 cm 2582895
11333
413
Rosenthal matricás porcelán tálka, kopott, jelzett, d: 23cm 2583135
11334
413
2db kínai bölcs, porcelán, kopott, jelzés nélkül, m:4,5cm 2582112
11335
413
2db porcelán ékszerdoboz, matricás, kopott, jelzett, m:4-5cm 2582235
11336
413
Román porcelán váza, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 26 cm 2582277
11337
413
Plasztikus, rózsás porcelán kínáló, jelzés nélkül, kopott, lepattanásokkal. 2582476
11338
413
Galamb etető, porcelán, kopott, jelzett, m:13cm 2582482
11339
413
Rosenthal porcelán tálka, kopott, jelzett, 9x6cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft