Porcelán

Tételek száma: 317

Porcelán korsó, ón fedéllel. tűzoltó jelenettel. Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
11352.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Német rokokójelenetes mokkás készlet, matricás porcelán, 24 karátos arannyal futtatott, jelzett, gyári mázhibákkal, kopásnyomokkal.
11353.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Orosz porcelán kecske, jelzett, kopott, m:24cm
11354.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
2db fajansz fali dísztányér, kopott, jelzés nélkül, d:25cm
11355.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Limoges kínálótál, porcelán, apró kopásnyomokkal, jelzett, 18x18cm
11356.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Régi porcelány parfümüs üvegcse, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 7cm
11357.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Emeletes porcelán sütemény kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, m:35cm
11358.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Victoria Austria porcelán tál, fém füllel, kopott, jelzett, d:25cm
11359.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Holland Delft porcelán váza, vízkőnyomokkal, jelzett, m:24,5cm
11360.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Angol szószos kiöntő, matricás fajansz, jelzett, hibátlan, m:9cm
11361.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3db erotikus jelenetes német söröskorsó, kőedény, jelzett, hibátlan, m:13cm
11362.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Victoria szervíz készlet, matricás porcelán, jelzett, kopott, tálca mérete:22x16cm (Tejszín kiöntő, cukortartó, mokkás kiöntő, tálca)
11363.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft