Porcelán Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2522261
11400
413
Dísztányér, Kosice címerével, matricás porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, d: 30 cm 2543088
11401
413
2db porcelán tálka, jelzett, kopott, d: 13 és 15 cm. 2424077
11402
413
Höchst porcelán levél formájú kínáló, jelzett, mázhibákkal, egészen apró lepattanással, 19x14,5 cm, m: 4 cm 2499389
11403
413
Lippelsdorf lovak. Kézzel festett, jelzett, gyári vaspöttyök és mázhibák. 21x18,5 cm 2467162
11404
413
Cseh porcelán dísztál, lányokkal. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal d: 30 cm 2440480
11405
413
4200
Unterweissbach fekvő puttó, fehér porcelán, jelzett, kopás nyomokkal, újja restaurált. h:15 cm 2467164
11406
413
2 db nagy méretű tál. Jelzettek, matricás, hajszálrepedéssel mindkettő d: 30 cm 2439268
11407
413
Női akt,fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, vaspötty, kopott. m: 14,5cm 2506971
11408
413
Bajor PM porcelán szett Dobozka, tálka 14 cm, 6x6 cm 2482255
11409
413
Kahla Pirna porcelán tálka címeres. Kézzel festett. jelzett, kopásokkal 10x7 cm 2554907
11410
413
2 db porcelán edényke, részben jelzett, Hollóháza, alumínium tálcán (7,5x11cm) kopott 2555970
11411
413
Veneto, Treviso, Fontebasso olasz matricás porcelán, mélytányér, jelzett, hibátlan, d:24cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft