Porcelán

Tételek száma: 317

Flirt porcelán mokkás csészék aljakkal, 6-6 db, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 6 cm, d: 12 cm
11412.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Historizáló porcelán tál, antik jelenetekkel. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal. 40x27 cm
11413.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Virágmintás porcelán mustártartó kanállal, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kanál ragasztott, m: 13 cm
11414.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Holland figurális csengő, kézzel festett fajansz, jelzett, kopott, m:14 cm
11415.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Wallendorf gyertyatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m:12cm
11416.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Oscar Schlegelmilch dísztálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d:16cm
11417.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hat személyes porcelán mokkás készlet (kanna nélkül). Matricás, jelzett (különféle jelzéssel), kis kopással, csorbával.
11418.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db gyermek reggelizőkészlet, karácsonyi mintával, kopott, jelzett
11421.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Hummel: Esernyős kisfiú, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, esernyő vége törött m:13cm
11422.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fajansz kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopással, h: 35 cm, m: 16cm
11423.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
11424.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5 darabos salátás készlet, jelzett, vegyes méretben.
11425.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft