Porcelán Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2575710
11364
413
3db matricás porcelán tojás, jelzés nélkül, kopott, m:10cm 2575709
11365
413
2db német mokkás csésze, matricás porcelán, részben jelzett, kopott, m: 11cm 2575853
11366
413
Hidegkuti Nándor képmásával díszitett Aranycsapat feliratú bögre, porcelán, jelzés nélkül, m:10cm 2575847
11367
413
Magyar Olipmiai Bozotság 2014es bögre, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:9,5cm 2575845
11368
413
Malév porcelán bögre, fém kanállal, jelzés nélkül, hibátlan m:9cm, h:12cm 2575937
11369
413
Német porcelán kutyák, kopásnyomokkal, jelzett, m:13cm 2575935
11370
413
Vegyes porcelán tétel, kiöntők, vázák, részben jelzett, kopott, 9db, m: cca. 10cm 2576498
11371
413
Porcelán fali dísz, fa keretben 13x28 cm 2575563
11372
413
Kínai teás kiöntő és cukordoboz. Jelzett porcelán, levonóképes, hibátlan m: 12 cm, m: 10 cm 2575734
11373
413
Ens rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 10x7 cm 2575719
11374
413
Ens pillangó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:9 cm 2575716
11375
413
Schaubachkunst szerelmespár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft