Porcelán Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2584546
11316
413
Antik angol fajansz teáscsésze és alj, XIX. sz. vége. Matricás, az aljon jelzett (BBW&M Mosaic + benyomott jelzés), korának megfelelő kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, m: 8 cm, d: 16 cm 2582993
11317
413
Távol-keleti mintával díszített süteményes tányér. Részben kézzel festett, benyomott jelzéssel, mázrepedésekkel, kopásnyomokkal, d: 17,5 cm 2580936
11318
413
4 db vegyes porcelán, kerámia: Hollóházi Villért feliratos, népi motívumos porcelán kulacs, matricás, jelzett, m: 21 cm + Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, m: 14 cm + lengyel porcelán korsó fém szerelékekkel, matricás, jelzett, m: 20 cm + fekete kerámia váza, jelzett (Fazekas József Nádudvar), m: 22,5 cm 2578164
11319
413
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 7x5,5 cm 2578080
11320
413
Kínai porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 20x12 cm 2577980
11321
413
Versailles porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 15x9,5x5 cm 2577877
11322
413
Royal Dux porcelán őz, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 10x6x11 cm 2576981
11323
413
LFZ szovjet porcelán jegesmedve, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 11 cm 2576984
11324
413
LFZ szovjet porcelán pingvin, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 16 cm 2576752
11325
413
Vietnámi sárkány mintás váza. Máz alatti kék festéssel, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2583336
11326
413
Vegyes porcelán tétel, Hollóházi tálka, Aquincum kislány, Hollóházi Ludas Matyi, apró lepattanás, kopásnyomokkal, vegyes méretben. 2583882
11327
413
Alföldi porcelán, tál, Budapesti Orvosegyetem, jelzett, hibátlan 25,5x16cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft