Porcelán Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2576640
11220
413
Zsolnay porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással ( dr. Ráczné Futó ...) 7 cm 2577363
11221
413
3800
Zsolnay virágmintás, bordás, kaspó, kopásnyomokkal, jelzett, d:14cm 2580452
11222
413
Zsolnay búzavirág mintás fali disz tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17 cm 2582673
11223
413
Zsolnay butykos, népi mintával, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm 2582781
11224
413
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2578617
11225
413
Hollóházi Szász Endre mini plakett 6x4cm, bársonyra applikálva, keretezve, 23x20cm 2582889
11226
413
Hollóházi Szász Endre tervezte dekorral porcelán plakett fakeretben. d: 5,5 cm, 2577540
11227
413
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán bonbonniere. "Hal", matricás, jelzett, kopással. 14x9 cm 2582068
11228
413
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm 2582780
11229
413
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely és tálka, matricás, csorba, jelzett, 5,5x6 cm, d:8cm 2582229
11230
413
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2582224
11231
413
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza, Vénusz születése. Matricás, jelzett, minimális kopással m:37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft