Porcelán Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2577332
11194
413
2db Zsolnay teáscsésze, matricás porcelán, kopott, jelzett, m:7cm, d:16cm 2577151
11195
413
Hiányos Zsolnay teás készlet, matricás porcelán, kopott, jelzett. 2576474
11196
413
Zsolnay fűszertartó, salátás tál (hajszál mázrepedés), sültestál, matricás, jelzett, kopásokkal. 2576469
11197
413
Zsolnay fedeles kiöntő, matricás, jelzett, kopásokkal, a fedélen tűzrepedéssel. m: 18 cm 2583176
11198
413
Zsolnay mokkás csésze Kékes szálló motívumával, matricás porcelán, jelzett, kopott m:4cm 2493947
11199
413
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2575939
11200
413
Zsolnay kislány kosárral, pajzspecsétes jelzéssel, apró kopások, eozin mázas, m:8 cm (tervezte: Sinkó András) 2583243
11201
413
4800
Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, kopásnyomokkal,15×13,5 cm 2585021
11202
413
Zsolnay páros galamb, (tervezte: Sinkó András (1901-1976)), kézzel festett porcelán, kopott, jelzett. m: 11 cm 2582577
11204
413
Zsolnay tyúkot etető kislány. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 10,5x9x4 cm 2522762
11205
413
Zsolnay porcelán váza. Kézzel festett, jelzett BWK. kopásokkal. 11 cm 2575910
11206
413
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft