Porcelán

Tételek száma: 317

Herendi porcleán kagyló formájú, virág mintás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22x24 cm
11170.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Herendi csipkebogyó mintás cukortartó. Kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanás 13x11 cm
11171.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Herendi virágos vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
11172.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Herendi Rothschild mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, 25×25×5 cm
11173.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
26
Herendi zöld virágmintás, 5 személyes süteményes készlet, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. d:17-26cm
11174.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Óherendi virág mintás váza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:8,5cm
11175.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Óherendi virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:20,5cm
11176.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Óherendi Tertia virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:17cm
11177.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Óherendi Tertia virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:18,5cm
11178.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Óherendi Tertia virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:25cm
11179.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herendi Terus Rust mintás porcelán vázácska. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 6,5 cm
11180.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herendi virágmintás talpas kínáló tálca, kézzel festett porcelán, benyomott jelzéssel és festett festő névvel: Szabó Zsuzsa. Kopott, m: 8cm, d: 26x20 cm.
11181.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft