Porcelán Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2575750
11170
413
Herendi porcleán kagyló formájú, virág mintás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22x24 cm 2561212
11171
413
Herendi csipkebogyó mintás cukortartó. Kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanás 13x11 cm 2575703
11172
413
Herendi virágos vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm 2576186
11173
413
Herendi Rothschild mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, 25×25×5 cm 2578621
11174
413
Herendi zöld virágmintás, 5 személyes süteményes készlet, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. d:17-26cm 2580892
11175
413
Óherendi virág mintás váza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:8,5cm 2580894
11176
413
Óherendi virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:20,5cm 2580896
11177
413
Óherendi Tertia virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:17cm 2580897
11178
413
Óherendi Tertia virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:18,5cm 2580898
11179
413
Óherendi Tertia virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:25cm 2580915
11180
413
Herendi Terus Rust mintás porcelán vázácska. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 6,5 cm 2523951
11181
413
Herendi virágmintás talpas kínáló tálca, kézzel festett porcelán, benyomott jelzéssel és festett festő névvel: Szabó Zsuzsa. Kopott, m: 8cm, d: 26x20 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft