2 db porcelán edényke, részben jelzett, Hollóháza, alumínium tálcán (7... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/2-db-porcelan-edenyke-reszben-jelzett-Hollohaza-aluminium-talcan-7-5x11cm-kopott~II2554907
2554907
11410
413
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: 2 db porcelán edényke, részben jelzett, Hollóháza, alumínium tálcán (7,5x11cm) kopott
: karap_norbert